DŮLEŽITÉ INFORMACE

TERMÍNY AKCÍ

Čarodějnice
se budou konat v obvyklém termínu 30.4. na hřišti.

Žďárská soutěž
v požárním útoku se uskuteční 19.5. od 14 hodin.

Svatojánský jarmark
proběhne 23.6.2018 po celý den, samozřejmě i s naším stánkem.

Dětský den
připravujeme jako rozloučení s prázdninami v sobotu 1.září. Těšte se na spoustu atrakcí.

Dětský kroužek

Probíhá každý pátek od 16 do 17 pro děti od 5 do 7 let, a od 17 do 19 hodin pro děti nad 7 let. Rádi uvidíme i nové tváře. Přijďte se podívat.

Další informace
Stále sbíráme veškerý elektroodpad, pokud nás chcete podpořit tak nám ho můžete nechat u hasičárny. Více informací ZDE

Po domluvě zajistíme na Vaší akci pivo Kozel 10° a 11° za nákupní cenu.

Pokud máte jakékoliv náměty k akcím nebo činnosti, neváhejte a dejte nám je vědět.
NÁVŠTĚVNOST
Návštěvnost měřená od 24.4.2013

TOPlist

Soutěž v Bělém se konala 15..června v krásném slunečném počasí.

 

Zdejší sbor hasičů oslavil 130 let od svého založení a pořádal při této příležitosti slavnostní dopolední průvod a tradiční soutěž O Bělský džbánek. Nástup byl plánován na 13:30, zahájení ve 14:00. První letošní soutěž na 3B se nám celkem podařila a nebýt velkého prostřiku na pravém proudu, tak by čas byl kolem 40s, takhle bohužel 56s. Čas útoku se sčital s časem pivní štafety, takže ze 3.místa po soutěži jsme se posunuli na celkové 4.místo.

 

Co bylo ovšem k zamyšlení bylo nedodržování propozic. Jedno družstvo místo B75 a C52 mělo úzké sportovní hadice. Pivní štafety se měli účastnit pouze členové družstva, kteří běželi útok. Taktéž nekontrolováno a očividně přehlíženo, viz. foto ! Práce rozhodčího radši bez komentáře.

 

EDIT: Možnost účasti jiné osoby v pivní štafetě byla možná, ale musel být na přihlašovací listině zapsán jako velitel. Jenže tato informace byla sdělena na nástupu, čili PO ODEVZDÁNÍ přihlašovacích listin. Vlk se nažral, ...

 

Fotogalerie

 

 

 

 

Složení týmu: košař, nabírač, strojník, Bčkař, rozdělovač, levý proud, pravý proud

Langhamer Jakub, Zeman Jaroslav, Zeman Martin, Bouška Lukáš, Jelínek David, Ptáček Tomáš, Michel Lukáš

Celkem 13 týmů.

 

Soutěž vyhrálo družstvo z Bezděkova.