DŮLEŽITÉ INFORMACE

TERMÍNY AKCÍ

Čarodějnice
se budou konat v obvyklém termínu 30.4. na hřišti.

Žďárská soutěž
v požárním útoku se uskuteční 19.5. od 14 hodin.

Svatojánský jarmark
proběhne 23.6.2018 po celý den, samozřejmě i s naším stánkem.

Dětský den
připravujeme jako rozloučení s prázdninami v sobotu 1.září. Těšte se na spoustu atrakcí.

Dětský kroužek

Probíhá každý pátek od 16 do 17 pro děti od 5 do 7 let, a od 17 do 19 hodin pro děti nad 7 let. Rádi uvidíme i nové tváře. Přijďte se podívat.

Další informace
Stále sbíráme veškerý elektroodpad, pokud nás chcete podpořit tak nám ho můžete nechat u hasičárny. Více informací ZDE

Po domluvě zajistíme na Vaší akci pivo Kozel 10° a 11° za nákupní cenu.

Pokud máte jakékoliv náměty k akcím nebo činnosti, neváhejte a dejte nám je vědět.
NÁVŠTĚVNOST
Návštěvnost měřená od 24.4.2013

TOPlist

Ve stejném termínu jako soutěž ve Velké Ledhuji, tj. 29.6.,  proběhl i náš sjezd řeky v Maršovském údolí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Start podomácku vyrobených plavidel a maskovaných účastníků byl naplánován na 14 hodinu a proběhl dle plánu. Celkem jelo 15 lidí na 10 plavidlech, což je podle našich měřítek parádní účast. Vody byl dostatek, teplota skvělá, kolem 10°C. Diváků nepřišlo nijak zvlášť mnoho, méně než minulý rok, což byla škoda, protože počasí vyšlo skvěle.  Nakonec se nás ale ve stanu na louce sešlo poměrně hodně. Country hudba hrála již od 15 hodin do pozdního večera, pivo teklo proudem a zábava nevázla ani chvilku. Skvělá akce v perfektním počasí, kterou si všichni účastníci parádně užili.

 

Fotogalerie ZDE

 

Seznam odvážlivců na plavidlech:

Langhamer Jakub, Lecnarová Radka, Beránek Aleš, Hejnyš Petr, Dubišar Vlasta, Dubišarová Radka, Vidímová Dita, Vidímová Klaudie, Langhamerová Aneta, Michel Lukáš, Puschman Jindřich, Jelínek David, Zeman Martin, Kaufman Jaroslav, Franz Libor