DŮLEŽITÉ INFORMACE

TERMÍNY AKCÍ

Čarodějnice
se budou konat v obvyklém termínu 30.4. na hřišti.

Žďárská soutěž
v požárním útoku se uskuteční 19.5. od 14 hodin.

Svatojánský jarmark
proběhne 23.6.2018 po celý den, samozřejmě i s naším stánkem.

Dětský den
připravujeme jako rozloučení s prázdninami v sobotu 1.září. Těšte se na spoustu atrakcí.

Dětský kroužek

Probíhá každý pátek od 16 do 17 pro děti od 5 do 7 let, a od 17 do 19 hodin pro děti nad 7 let. Rádi uvidíme i nové tváře. Přijďte se podívat.

Další informace
Stále sbíráme veškerý elektroodpad, pokud nás chcete podpořit tak nám ho můžete nechat u hasičárny. Více informací ZDE

Po domluvě zajistíme na Vaší akci pivo Kozel 10° a 11° za nákupní cenu.

Pokud máte jakékoliv náměty k akcím nebo činnosti, neváhejte a dejte nám je vědět.
NÁVŠTĚVNOST
Návštěvnost měřená od 24.4.2013

TOPlist

18.6.2016 proběhl 6.ročník obnoveného sjezdu.

 

6.ročník obnoveného sjezdu ( celkově by se jednalo o 15.ročník, nebýt několikaleté pauzy ) pro nás začal  již v pátek přípravou zázemí pro diváky. Odvézt všechen materiál ze Žďára do Maršova zabere poměrně dost času, takže sraz byl už v 16 hodin u hasičárny. Příprava trvala asi do 8 večer a potom jsme si užili krásný letní večer v Maršovském údolí.

 

Účast plaváčků byla letos slabší než obvykle - 8 plavidel a 13 lidí. Sestava se každý rok mění, i když jádro zůstává stále stejné. Letos bylo možné vidět Rumcajse, trampy, skupinu Kiss nebo Šmouly.

 

Počasí nás letos první rok vypeklo a od jedné hodiny odpoledne pršelo až do startu. To se podepsalo na počtu diváků, který byl letos slabý, maximálně 60 lidí. A z toho ještě ani polovina nedorazila na louku na občerstvení. :-)

 

 

 

Tato skutečnost nás vede k tomu, že příští rok s vysokou pravděpodobností žádné občerstvení nebude a celou akci pojmeme úplně jinak. Uděláme si ji jenom pro sebe. Tak, jak to bývalo. Protože nemá smysl dělat něco, co prodělává peníze a ještě sežere spoustu času. Ale rok je samozřejmě dlouhá doba.

 

Fotogalerie ZDE