DŮLEŽITÉ INFORMACE

TERMÍNY AKCÍ

Čarodějnice
se budou konat v obvyklém termínu 30.4. na hřišti.

Žďárská soutěž
v požárním útoku se uskuteční 19.5. od 14 hodin.

Svatojánský jarmark
proběhne 23.6.2018 po celý den, samozřejmě i s naším stánkem.

Dětský den
připravujeme jako rozloučení s prázdninami v sobotu 1.září. Těšte se na spoustu atrakcí.

Dětský kroužek

Probíhá každý pátek od 16 do 17 pro děti od 5 do 7 let, a od 17 do 19 hodin pro děti nad 7 let. Rádi uvidíme i nové tváře. Přijďte se podívat.

Další informace
Stále sbíráme veškerý elektroodpad, pokud nás chcete podpořit tak nám ho můžete nechat u hasičárny. Více informací ZDE

Po domluvě zajistíme na Vaší akci pivo Kozel 10° a 11° za nákupní cenu.

Pokud máte jakékoliv náměty k akcím nebo činnosti, neváhejte a dejte nám je vědět.
NÁVŠTĚVNOST
Návštěvnost měřená od 24.4.2013

TOPlist

V termínu 16. - 18.9. jsme s dětským kroužkem vyrazili na výlet na Bišík.

 

Sraz byl v pátek o půl páté u hasičárny. Celkem nás na výlet vyrazilo 15 dětí a 4 dospělí. Po naložení velkých batohů do aut jsme v 5 hodin vyrazili na nádraží a jeli vlakem do Teplic n. M., konkrétně na zastávku Skály. Radka s Katkou jely zatím připravit zázemí na mysliveckou chalupu na Bišíku.

My jsme vyrazili po okruhu Teplickými skalami, protože původně plánovaný okruh přes Lokomotivu a Kraví horu by v našem složení nešel do tmy zvládnot. :-) Cestou po okruhu jsme si vyšlápli i na Střmen, odkud byl fajn výhled.

 

 

Další cesta probíhala v klidu po okruhu až k Baště, kde jsme odbočili a vyrazili směr Záboř. Odtud už to byl na chalupu asi kilometr v podstatě po rovině, ale i tak jsme dorazili už za šera. Po příchodu táborníci postavili stany a opékaly se buřty a klobásy k večeři. Závěr večera náležel posezení u ohně s kytarou.

Ranní budíček byl lehce před sedmou hodinou, abychom se stihli v klidu najíst a dopravit do Teplic na nádraží. Odtud jsme v 8,30 vyrazili do Náchoda na Den IZS. Nejdříve jsme na náměstí zhlédli techniku HZS, Policie i záchranné služby.

 

Následně jsme pokračovali na parkoviště k Tepně, kde od 10h do 11,30 probíhaly ukázky práce hasičů, pořádkové i zásahové jednotky policie a záchranné služby. K vidění bylo vyhledání pachatele v davu služebním psem, zásah psa na pachatele v autě, rozhánění davu demonstrantů, zatýkání pachatele v autě, hašení hořícího vozidla, vyprošťování osob z havarovaného vozidla, ukázka jízdní policie a zásah jednotky ze slanění. Veškeré ukázky byly komentované a určitě byly přínosem pro všechny zúčastněné, i když některé už to ke konci nebavilo :-)

 

Po ukázkách byla hodina volné zábavy na Karlově náměstí, kde se střílelo do elektronických terčů, stříkalo ze džberovek a byla možnost nechat si změřit rychlost běhu policejním radarem.

Hned po návratu na chalupu začalo střídavě pršet, a tak byl odpolední program z větší části uvnitř. Hrály se různé deskové i jiné hry. Následovala dobrovolná vycházka v dešti v pláštěnkách na rozhlednu Čáp. Večer samozřejmě nemohla chybět stezka odvahy, která byla díky drobnému mrholení ještě dobrodružnější než jindy. :-) Ale nakonec ji zdárně absolvovali v podstatě všichni.

 

 

Nedělní dopolední program byl volnější ve znamení her a úklidu. Odpolední návrat jsme provedli auty, protože pěší vycházka do Žďára by byla docela mokrá.

 

Fotogalerie ZDE