14.1.2017 jsme se sešli na Výroční valné hromadě a vyhodnotili činnost za rok 2016.

VVH začínala v 18 hodin na malém sále Žďárské hospůdky. Účast byla jako obvykle kolem 75%. Po přivítání a minutě ticha následovala kulturní vložka v podobě pětiminutové scénky sehrané mladými hasiči.

Dle programu bylo další předávání ocenění a vyznamenání, zprávy starostky, velitele, strojníka a referenta mládeže. Po přijetí nových členů a diskuzi se rozjela volná zábava, která pokračovala do jedné hodiny ranní.