25.2.2017 jsme pořádali pro členy sboru a jejich rodinné příslušníky vepřové hody.

Všichni příchozí členové i rodinní příslušníci měly vše zdarma. Teklo pivo Kozel 11°, víno i nealko. K jídlu bylo možné si dát guláš, ovar, jitrnice, prejt, bílou i tmavou polévku, řízek, pečené maso .. Prostě na co byla chuť.

Přípravy začaly už v pátek stěhováním stolů ze Žděřiny. Ráno jsme se sešli o půl 10 a stoly postavili na místa a provedli poslední přípravy. Akci jsme zahájili v 11 hodin dopoledne pro ty, kterým se nechtěl vařit oběd. Jídlo i pití bylo až do pozdních večerních hodin, poslední vytrvalci odcházeli ve 3 hodiny ráno. Účast byla více než hojná, což nás potěšilo. Jsme rádi, že se naši členové k nám hlásí. :-)

Velké poděkování patří našemu stálému " kuchaři " Jaromíru Kollertovi, který měl na svědomí všechno skvělé jídlo.