DŮLEŽITÉ INFORMACE

TERMÍNY AKCÍ

Čarodějnice
se budou konat v obvyklém termínu 30.4. na hřišti.

Žďárská soutěž
v požárním útoku se uskuteční 19.5. od 14 hodin.

Svatojánský jarmark
proběhne 23.6.2018 po celý den, samozřejmě i s naším stánkem.

Dětský den
připravujeme jako rozloučení s prázdninami v sobotu 1.září. Těšte se na spoustu atrakcí.

Dětský kroužek

Probíhá každý pátek od 16 do 17 pro děti od 5 do 7 let, a od 17 do 19 hodin pro děti nad 7 let. Rádi uvidíme i nové tváře. Přijďte se podívat.

Další informace
Stále sbíráme veškerý elektroodpad, pokud nás chcete podpořit tak nám ho můžete nechat u hasičárny. Více informací ZDE

Po domluvě zajistíme na Vaší akci pivo Kozel 10° a 11° za nákupní cenu.

Pokud máte jakékoliv náměty k akcím nebo činnosti, neváhejte a dejte nám je vědět.
NÁVŠTĚVNOST
Návštěvnost měřená od 24.4.2013

TOPlist

V sobotu 1.října se konala soutěž v Hronově.

 

Tato soutěž byla obdobou ZPV - bylo zde 10 stanovišt, kde soutěžní hlídky plnily zadané úkoly. Mezi těmito úkoly bylo např. rozhazování hadic na cíl, přenášení hadic tunelem, spojování půlspojek atd., viz. výsledková listina.

 

Soutěž začínala v 9 hodin ráno a vyhlášení proběhlo kolem jedné hodiny odpoledne. Závodů se zúčastnilo 17 hlídek mladších a 14 hlídek starších. Trať začínala u Jiráskova domku a vedla přes park, podél řeky, přes most na náměstí a k hasičárně, kde byl cíl.

 

Naše hlídka mladších se s tratí popasovala skvěle a díky druhému nejrychlejšímu běhu a malému počtu trestných bodů skončila na skvělém 5.místě. Hlídka starších měla až 10.běžecký čas a pár chyb v plnění disciplín je stálo lepší umístění a skončila na 11.místě. Až po závodech a informacích od dětí jsme zjistili, že ve výsledcích nemají započítaný čekací čas, který údajně měli na posledním stanovišti a mají o trestný bod víc, takže jejich čas by případě uznání takového protestu stačil na 9.místo. Ale na protesty bylo pozdě.

 

 

Fotogalerie ZDE

Složení hlídek:

Mladší:Svatoňová Anna, Šrámek František, Freiberger Adam, Danihel Matěj,

Starší: Poche Jan, Thér Filip, Blažková Kateřina, Pichová Lucie, Meier Lukáš