7.5.2016 proběhla soutěž v České Metuji.

Počasí bylo vyloženě letní, teplo a skoro jasno. Týmů se na hřišti sešlo poměrně dost, příjemná změna oproti sání z řeky. Náš improvizovaný tým se sešel až na místě, spolu s námi se vyrazili podívat 3 mladí hasiči.

Soutěž se běžela na dva útoky, jeden se počítal do memoriálu a druhý do okrskové soutěže. Vzadu náš tým nastoupil v improvizované sestavě - nabírač nabíral úplně poprvé a nedopadlo to vůbec špatně. V okrskové soutěži jsme obsadili 4.místo a v memoriálu 5.místo.

Složení týmu mužů: košař, nabírač, strojník, Bčkař, rozdělovač, levý proud, pravý proud

Zeman Martin, Jelínek David, Franz Libor, Bouška Lukáš, Štys Martin, Román Martin, Stryhal Marek