DŮLEŽITÉ INFORMACE

TERMÍNY AKCÍ

Čarodějnice
se budou konat v obvyklém termínu 30.4. na hřišti.

Žďárská soutěž
v požárním útoku se uskuteční 19.5. od 14 hodin.

Svatojánský jarmark
proběhne 23.6.2018 po celý den, samozřejmě i s naším stánkem.

Dětský den
připravujeme jako rozloučení s prázdninami v sobotu 1.září. Těšte se na spoustu atrakcí.

Dětský kroužek

Probíhá každý pátek od 16 do 17 pro děti od 5 do 7 let, a od 17 do 19 hodin pro děti nad 7 let. Rádi uvidíme i nové tváře. Přijďte se podívat.

Další informace
Stále sbíráme veškerý elektroodpad, pokud nás chcete podpořit tak nám ho můžete nechat u hasičárny. Více informací ZDE

Po domluvě zajistíme na Vaší akci pivo Kozel 10° a 11° za nákupní cenu.

Pokud máte jakékoliv náměty k akcím nebo činnosti, neváhejte a dejte nám je vědět.
NÁVŠTĚVNOST
Návštěvnost měřená od 24.4.2013

TOPlist

21.5.2016 se konala domácí soutěž našeho sboru, která je opět zařazena do seriálu soutěží Ostašsko-Borské ligy.

 

Počasí vyšlo skvěle celý den - slunečno, skoro jasno, teploty kolem příjemných 23°C. Tím se druhý rok po sobě potvrdilo, že naše soutěž není jenom o dešti, který se ze šesti ročníků kazil pouze jednou soutěžní pokusy družstev. Před soutěží i po soutěži nám zapršelo vícekrát, ale během pokusů jenom jednou. :-)

Do Žďára se nám sjelo pouze 12 družstev - 10 družstev mužů a 2 družstva žen. Poděkování patří zejména týmu z Radvanic, který musel urazit suverénně nejdelší vzdálenost. Zamrzela neúčast místních družstev jako Bezděkov, Bělý, Bukovice, Pěkov. Tým z Martínkovic se omluvil z důvodu vážné závady na stroji.

 

Soutěž se rozjela ve 14 hodin odpoledne pokusem České Metuje A. Vše běželo a po soutěžních pokusech dospělých se všem soutěžícím i divákům předvedli děti z kroužku mladých hasičů. Po necelých třech měsících schůzek a pouhých 3 trénincích požárního útoku nastoupili na start a ostudu rozhodně neudělali. Pokusy byly změřeny a každé dítě odměněno diplomem za účast a sladkou odměnou. Těšíme se na jejich vlastní představení na dětských soutěžích.

 

Náš soutěžní tým už druhý rok po sobě v domácím prostředí nedokončil útok. I přes personální obměnu to byla opět chyba na koši, který byl ponořen do vody ještě před našroubováním na savici, což je automatická diskvalifikace. Tento problém nás v loňském roce stál lepší umístění i v součtu výsledků Ostašsko-Borské ligy a vypadá to, že letos se to projeví stejně.

 

Soutěž vyhrál tým z Velkých Petrovic soutěžním časem 25,34s, druhé místo obsadily Žďárky následované Suchým Dolem na místě třetím.

 

Součástí odpoledne byla opět i soutěž o nejrychlejší zadek, při které 3 členové týmu musí co nejrychleji dostat vodu přes jednu hadici B na její konec. Tato soutěž je celkem atraktivní a přihlásilo se celkem 11 skupinek. Nejrychlejší čas dne předvedli opět muži z Velkých Petrovic a to 12,16s. Tímto výkonem získali do svého držení putovní trofej ve tvaru sacího koše. Gratulujeme.

 

 

Složení týmu mužů: košař, středař, strojník, Béčkař, rozdělovač, levý proud, pravý proud

Zeman Jaroslav, Štys Martin, Franz Libor, Bouška Lukáš, Ptáček Tomáš, Román Martin, Stryhal Marek

 

Výsledná tabulka počítaná do Ostašsko-Borské ligy.

Umístění Družstvo Čas Body
1.místo Velké Petrovice muži 25,34s 25b
2.místo Žďárky 28,44s 22b
3.místo Suchý Důl 30,57s 20b
4.místo Velká Ledhuje 33,03s 18b
5.místo Žďár nad Metují ženy 33,94s 16b
6.místo Velké Petrovice ženy 34,62s 15b
7.místo Česká Metuje B 36,32s 14b
8.místo Česká Metuje A 40,38s 13b
9.místo Hlavňov 51,44s 12b
10.místo Radešov 51,68s 11b
11.místo Radvanice 61,60s 10b
12.místo Žďár nad Metují muži D 5b

 

Poděkování za následující fotogalerii patří Lukáši Vackovi z České Metuje.

 

Fotogalerie ZDE